Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Stanowisko Wiceprzewodniczącego RP SLD Marcina Pietrzaka ws.pisma Prezydenta Inowrocławia

dodano 2017-06-12 10:34 w kategorii: Informacje

Odnosząc się do pisma Prezydenta Miasta Inowrocławia, które znaleźli mieszkańcy ul. Krzymińskiego w skrzynkach pocztowych, a dotyczące gloryfikacji byłego radnego p. Jarosława Kopcia, którego pan Prezydent Brejza przedstawia jako ojca sukcesu, tj. doprowadzenia do przebudowy wspomnianej ulicy, pragnę wyrazić swoje oburzenie i określenie takich praktyk w okresie przed wyborami uzupełniającymi do Rady Miasta jako niegodziwe oraz nieuczciwe!
Czy Pan Prezydent aż tak bardzo boi się utraty miejsc w radzie, że posuwa się do robienia kampanii wyborczej swoim dwóm byłym radnym za pieniądze Inowrocławian? Czy tego rodzaju pisma trafiłyby do mieszkańców ulic Krzymińskiego i podobnej treści wychwalające byłą radną p. Lidię Stolarską, gdyby nie było wyborów? Chociaż przebudowa ul. Krzymińskiego była w planach to zapewnienie o remoncie ulicy w okręgu Stare Miasto trzeba wprost nazwać cudem. Chociaż środków finansowych na to nie było, szybko przed wyborami znalazły się w budżecie miasta.
Szanowni wyborcy z obu okręgów! Nie pozwólcie by dochodziło do takich sytuacji, by "demokracja po inowrocławsku" jaką serwuje nam rządząca Inowrocławiem koalicja brała górę nad czystą demokracją, taką jaką gwarantuje nam Konstytucja.
Zabieganie pana Prezydenta o ponowne wybranie swoich ludzi na radnych nie ma żadnego związku z uczciwością i demokracją. Wyborco przemyśl czy nadal chcesz takich właśnie rządów w Inowrocławiu.

Marcin Pietrzak

Kandydat do Rady Miasta Inowrocławia
KW Sojusz Lewicy Demokratycznej
Okręg Wyborczy 16

Wiceprzewodniczący RP SLD
w Inowrocławiu

 Komentarze

Wydarzenia

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.